מעבדת תיקון כלי עבודה

אקרו הצפון מתמחים בתיקון כלי עבודה חשמליים , המעבדה שלנו ממוקמת בצפון ומתמחה בתיקון מקדחות, פטישונים, מערבלי בטון, מערבלי טיט וצבע ועוד.

בנייה היא פעולה מורכבת שדורשת ידע רב ומיומנות, היא גם דורשת שימוש במגוון רחב של עשרות ומאות כלי עבודה שונים. 
זה מתחיל ברמת הפטיש והמסמרים ומתקדם לכלי עבודה חשמליים כמו מקדחות, מברגות, פטישונים וכמובן לסדרה ארוכה של כלים מקצועיים שלא תמצאו בארגז הכלים של הנגר החובב.
מערבלי בטון ניידים, מכונות לחיתוך בלוקים ובטון, כרסומות, משטחי בטון, מכשור הנדסי ועוד שורה ארוכה של כלים חשמליים שמשמשים באופן סטנדרטי (ולעיתים פחות סטנדרטי) בפרויקטי בנייה מכל הסוגים.

אם חיפשתם בגוגל תיקון כלי עבודה בצפון, המעבדה של אקרו הצפון מספקת שירות איסוף והחזרת כלי עבודה חשמליים לאתרי בנייה.

בלאי, שחיקה ותחזוקה

אנחנו לא צריכים לספר לכם על העומס שמופעל על כלי עבודה במהלך הקמת בניין.
שעות ארוכות בתנאי שטח, חשופים לאבק, נזקי בטון ולחות.
כשמוסיפים לזה את העובדה שקשה מאוד לקיים תחזוקה ברמה גבוהה בשטח ושהרבה מהפועלים באתרי הבנייה הם פועלים לא מקצועיים שלעיתים אינם מיומנים בהפעלת כלי העבודה, קל להבין למה בלאי, שחיקה מהירה של כלים או חלקי כלים (להבים, מקדחים, מנועים ועוד) מדירים שינה מעיניו של כל מנהל פרויקט, ולמה כל כך הרבה כסף נזרק על רכש של כלי עבודה.

לכן, פתחנו עבורכם ב'אקרו הצפון', המרכז לאספקת מערכות וציוד מקצועי לבנייה, גם מעבדה ייחודית לתיקון כלי עבודה חשמליים.
מעבדת תיקון כלי עבודה חשמליים  של 'אקרו הצפון' מאפשרת לכם לשמור על כלי העבודה שלכם לדוגמא פיגומים או ציוד טפסנות ברמת תחזוקה גבוהה שתאפשר להוציא מהם את המקסימום ובראיה כוללת חוסכת לכם הרבה כסף שהיה מתבזבז בקניית כלי עבודה חדשים.

תיקון כלי עבודה חשמליים – חייגו –  054-8910369

גלריית תמונות מעבדה וחנות אספקה טכנית